نتایج جستجو برای عبارت :

سلام به عزیزان خارج کشور

سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام س
با عرض سلام ادب احترام خدمت فارسی زبانها و ایرانیهای عزیزم که خارج از این کشور دارند زندگی میکنند و هراز گاهی یه نگاهی به وبلاگ من می اندازند 
من از شما دوستان عزیز درخواست دارم درصورت امکان هر کسی که از هر کشوری یا شهر داخل میهن خودم جمهوری اسلامی ایران پهناور زندگی میکنند و گاهی یه نگاهی به این وبلاگ می اندازند درخواست دارم  که نظریه برام بگذارند تا برای بهتر شدن این وبلاگ  کمک حال من باشند پس اگر شما هر مطلبی دوست داریند بخونیند برای من پ
سلام دوستان این پست رو گذاشتم چون می خواستم بگم که در آینده ی نزدیک از سفر هایی که رفتم (چه در ایران و جه در خارج از ایران) براتون بگم کارهایی که باید انجام بدین ویا جاهایی که برین، مرکز های خریدخوب و رستوان ها خیابان های جالب رو براتون میگم اول از  داخل ایران شروع می کنم  و بعد با هم به خارج از کشور سفر می کنیم با من همراه باشید وبلاگم رو به دوستاتون معرفی کنید.
ارزوی بهترین ها برای شما
بربسیجی دلاور یاورقرآن سلام/حامی خوب ولایت ازبرجانان سلام/صف شکن درجبهه حق میخروشد دائما/حامی اسلام ورهبربرکت ایمان سلام/رادمردبابصیرت لشکر ایران ماست/ازبرای یاورحق بنده رحمان سلام/هم شجاع وقهرمان شددرنبرد دشمنان/رهروراه شهیدان اسوه دوران سلام/هست رزمنده همیشه دررکاب رهبری/عاشق خط امام وزمزم احسان سلام/گشته الگوی زمانه استقامت محوراست/بربسیجی های ناب کشور ایران سلام/لشکرصاحب زمان راباز معنا کرده است/اوشفاازبهرشیعه میشود درمان سلام/
  بیمه‌نامه عبارت است از پوشش صدمات بدنی و بیماری بیمه‌شده که پس از
شروع سفر به خارج  بروز کرده و یا عارضه ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی که
ابتلا به آن یا آغاز آن، پس از شروع سفر به خارج بوده و موجب درخواست امداد
از طرف بیمه‌شده یا نمایندگان او شود . شرکت بیمه رایزشوتز که مقر در
آن کشور آلمان است با همکاری شرکت بیمه ملت، خدمات زیر را تنها به هنگام
سفر بیمه‌شده در خارج ازکشور و محل اقامت او ارائه خواهد کرد؛ اعتبار
بیمه‌نامه مسافران عازم به
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
شهردار ایلام و سفر به خارج از کشور و دفاع از خود که نیاز داشتم استراحت کنم
سؤال
چقدر حقوق می‌گیرند که می‌توانند پس انداز کنند و به خارج از کشور بروند؟
ساده زیستی مسئولان که بخاطر آن انقلاب کردیم و جنگیدیم و مقاومت کردیم چه شد؟مبارزه با اشرافی گری و تجمل گرایی!!!!
نهج‌البلاغه در زندگی اینان چه نقشی بازی میکند؟
آیا همه کارمندان شهرداری ایلام توان مسافرت خارج از کشور را دارند؟؟؟
حضرت
شعر سلام✋دوست خوبم سلام سلامدوست دارم در یک کلاممیخوام همیشه از خدادوستی ما نشه تمامسلام من مثل گلههدیه ی من برای تومثل صدای بلبلهمیگم منم فدای توسلام دلو شاد میکنهانگاری که بادبادکهخبرهای خوب میارهسلام من قاصدکهمیگم با مهربونی سلام با خوشزبونیسلام یعنی محبتاینو خودت میدونی
میلیون ها ایرانی در خارج از کشور و در کشورهای دیگر در حال زندگی هستند.  فقط یک میلیون ایرانی در آمریکا زندگی می کنند.برخی از این افراد کسب و کارهای خود را دارند. هر کدام از این کسب و کارها نیاز به طراحی سایت اختصاصی به زبان فارسی دارد. از آنجا که در خارج از کشور به زبان فارسی تسلط ندارند، اگر طراحی سایت فارسی خود را به افراد غیر فارسی بسپارید، ممکن است به نتیجه مطلوب نرسید. بنابراین جهت طراحی سایت در خارج از کشور، بهتر است آن را به شرکت های معتب
یلیون ها ایرانی در خارج از کشور و در کشورهای دیگر در حال زندگی هستند. 
فقط یک میلیون ایرانی در آمریکا زندگی می کنند.برخی از این افراد کسب و
کارهای خود را دارند. هر کدام از این کسب و کارها نیاز به طراحی سایت
اختصاصی به زبان فارسی دارد. از آنجا که در خارج از کشور به زبان فارسی
تسلط ندارند، اگر طراحی سایت فارسی خود را به افراد غیر فارسی بسپارید،
ممکن است به نتیجه مطلوب نرسید. بنابراین جهت طراحی سایت در خارج از کشور،
بهتر است آن را به شرکت های مع
معاون سازمان امور مالیاتی کشور تاکید کرد: از مسافران عازم خارج از کشور تنها وجوهی که سابقا دریافت می‌شد، در آینده هم صول خواهد شد.
به گزارش ایسنا، محمد مسیحی با اشاره به ابهاماتی که پس از تصویب ماده 33 اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده توسط مجلس در اذهان عمومی شکل گرفته است، اظهار کرد: این مالیات همان وجوهی است که از گذشته و در حال حاضر از مسافران عازم خارج از کشور مطابق ماده 45 قانون مالیات بر ارزش افزوده دریافت می‎شود.
وی تاکید کرد: بنابراین
انتقاد تند وزیر کشور از مهران مدیری+ فیلم

سلام
بله، سیل را شما نیاورده اید ولی استاندار بی خیال را شخص شما آورده اید و شخص شما با وجود اطلاع از پیش بینی های هواشناسی برای استان گلستان و احتمال وقوع سیل به ایشان مرخصی خارج از کشور دادید!شخص شما مسئول استاندار فارس هستید که نظارت درستی بر روی مسیرهای سیل در این ایام نداشته است!
چرا در زمانی که مدیریت سیلاب گلستان سردرگم و نامشخص است رئیس جمهور باید در تعطیلات باشد و تنها به چند تماس تلفنی بسند
سوالات و پاسخ تشریحی و کلیدی کنکور سراسری خارج از کشور سال 98 رشته ریاضی نظام جدید و قدیم در ادامه مطلب جهت دانلود رایگان قرار گرفته است. برای مشاهده و دریافت کنکور خارج از کشور 98 رشته ریاضی نظام جدید و قدیم که توسط اساتید مختلف برای سایت کنکور فرستاده میشود، به ادامه مطلب بروید.

ادامه مطلب
سوالات و پاسخ تشریحی و کلیدی کنکور سراسری خارج از کشور سال 98 رشته تجربی نظام جدید و قدیم در ادامه مطلب جهت دانلود رایگان قرار گرفته است. برای مشاهده و دریافت کنکور خارج از کشور 98 رشته تجربی نظام جدید و قدیم که توسط اساتید مختلف برای سایت کنکورفرستاده میشود، به ادامه مطلب بروید.

ادامه مطلب
سلام 
اینکه چه دانشگاهی درس بخونی ربطی به خارج رفتن داره؟، مثلا بعضی دانشگاه های داخل کشور سطح شون از بقیه پایین تره، من شنیدم بیشتر معدل رو میبینن اون ها، مثلا جهاد دانشگاهی لیسانس بگیری بعد ها واسه اون ور برای ادامه تحصیل یا اشتغال مشکلی پیش نمیاد؟، برای شرکت در کنکور ارشد چطور؟
مرتبط با تحصیل در خارج از کشور:
اپلای کنم، دندونپزشکی بخونم یا توی آزمون استخدامی شرکت کنم؟
شرایط لازم برای اپلای کردن
چکار کنم که در دانشگاه های اروپا یا آمریک
سربازی معاف می شود که به هر دلیل قانون توان خدمت در نیروهای نظامی را نداشته باشد . و معافیت موقت میگیرد تا زمان جنگ.
و چون وی کاملا قانونی و شرعی و کارت معافیت دارد می تواند از تمام امکانات و منابع کشور و خارج از کشور استفاده کند مانند افراد معمولی و فقط در شغل هایی که سلامتی کامل می خاهند دچار مشکل قابل حل می شود . حتی افراد معلول هم می توانند گواهی نامه بگیرند چه برسد به شما. خارج می شود رفت . ویزا می توان گرفت . زن برد . و .........
یکی از دغدغه های مهم هر پدر و مادری هنگام مهاجرت به خارج از کشور ، تحصیل و آینده فرزندانشان در کشور مورد نظر می باشد. یکی از کشور هایی که همیشه در طول تاریخ تعداد زیادی از مهاجرین ایرانی را پذیرش می کند، ترکیه است.
ادامه مطلب
سلام بر لحظه ای که زهیر با کلام همسرش حسینی شد... 

سلام بر لحظه ای که غلام سیاهی ندا سر داد: امیری حسین و نعم الامیر

سلام بر ناراحتی عباس، زمانی که دشمن فکر می کرد می تواند حسین را از عباس بخرد...

سلام بر سر بر نیزه بر افراشته حسین

سلام بر دستان ناتوان سجاد زمانی که هل من ناصر... پدر نه امامش را شنید... 

سلام بر لحظه اذن میدان گرفتن زینب برای پسرانش

سلام بر لبان تشنه اکبر که با آن رضایت شهادت را از پدر گرفت... 

السلام علی الحسین 
برحریم کربلا کاشانه ایمان سلام/بر حسین وزینب ومجموعه یاران سلام/سرزمینی که سراسرعشق معنامیکند/مسلم وهانی نخستین گوهراحسان سلام/برحبیب وحرو عابس بربریروشاکری/جمله اصحاب مولادردلش طوفان سلام/نوجوان مجتبی و یاوران برعلی/اصغرشش ماهه اوتشنه دوران سلام/شدجوان کربلایی شبه پیغمبر بود/برعلی اکبرش درپهنه میدان سلام/درکنار علقمه عباس غوغاکرده است/بر علمدارحسینی حامی قرآن سلام/ناظربرقتلگاهش زینب وسجادبود/درحریم شاه دین برحضرت جانان سلام/سخت ش
سلام برتو     که زیباترین  شیرین ترین  و  پرنشاط ترین کلمه  سلام است 

سلام برآسمان و زمین   و سلام برعشق 

هیچ بارانی ردپای خوبان را از کوچه های خاطرات نخواهد شست

دوست داشتن فقط گفتن نیست

گاه سکوت است

گاه نگاهی مهربان است

گاه دعا از دل و جان است

و گاه یک پیام  

سلام بر حسین (ع)سلام بر دستان کوچک رقیه سه ساله 
سلام بر لب های خشک علی اصغر او که سیرابی اش به چند قطره آب داغ ابدی بر دلهاست 
سلام بر علم عباس 
بر قامت اکبر 
بر نجابت قاسم 
بر معصومیت عبدالله 
و بر تنهایی و صبر زینب سلام 
سلام بر محرم
چه کسانی از پرداخت "عوارض خروج" معاف‌اند؟
خدمه وسایل نقلیه عمومی سفرهای زمینی، دریایی و خطوط پروازی که در حین مأموریت یا انجام وظایف شغلی باید از مرز گذر کنند.
دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج از کشور که مجوز تحصیل مرتبط داشته باشند.
بیمارانی که با مجوز شورای پزشکی برای درمان به خارج از کشور اعزام می‌شوند.
جانبازان انقلاب اسلامی که برای معالجه به کشورهای دیگر اعزام می‌شوند.
ایرانی‌های مقیم خارج از کشور که دارای گذرنامه شغلی از وزارت کار و
⭕️

بازگشت هزاران میلیاردی بیت المال

سردار رحیم نوعی اقدم از فرماندهان جبهه مقاومت و دفاع مقدس، در یکی از یادواره های شهدا بابیان اینکه در روزهای آینده سندی منتشر خواهد شد که درآن رئیس قوه قضائیه در اقدامی برای اولین بار چندین هزار میلیارد به بیت المال باز خواهد گرداند، اظهار داشت: برخی مسئولین فعلی کشور که خانواده شان،بستگان درجه یک و درجه چندمشان در خارج زندگی می کنند به واسطه #دزدی هایی که صورت گرفته وبه اضافه ارتباطاتی که با برخی
خدمات پرداخت حق بیمه

خدمتی دیگر جهت ایرانیان مقیم خارج از کشور
پرداخت حق بیمه (تامین اجتماعی) و یا سایر بیمه های عمر پس انداز  شخص ثالث و ...... بدون نیاز به حضور صاحب بیمه بصورت مستمر و در تایم مقرر

خدمات پرداخت حق بیمه ایرانیان خارج از کشور
در صورت لزوم این موسسه اقدام به اخذ فیش پرداختی از شعبه صادر کننده و سپس پرداخت آن مینماید 
شماره تماس 00982188656470
برحسین وکربلا وبرمحبانش سلام/برسپاه انقلاب و پاسدارانش سلام/جنگ مابا دشمن دین تاهمیشه برقرار/بهرعمارولایت گنج ایمانش سلام/شدسپاه پاسداران سرفراز وجاودان/برسلیمانی ایران مردمیدانش سلام/دشمنان ملت مامثل شمرو حرمله/بهرنابودی دشمن تابه پایانش سلام/پاسداربابصیرت هرکجایی حاضراست/بر خلوص بندگی و عشق ایرانش سلام/دررکاب رهبرمامی خروشد درجهان/برامام ومقتدا وبرشهیدانش سلام/شیعیان پاک مهدی برفرج آماده باش/تاظهور حضرت اوبهریارانش سلام/
برگزاری درس خارج فقه و اصول حضرت آیت الله شیخ محمد رحمتی سیرجانی /پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله شیخ محمد رحمتی سیرجانی قم مقدسه: درس خارج معظم له صبح ها(غیر از پنج شنبه ها) از ساعت ۹ الی ۱۰ در نزدیکی حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها و در حسینه نجفی ها برگزار میشود و طلاب علاقه مند میتوانند در دروس معظم له شرکت کنند  
یرگزاری درس خارج فقه و اصول حضرت آیت الله شیخ محمد رحمتی سیرجانی /پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله شیخ محمد رحمتی سیرجانی قم مقدسه: درس خارج معظم له صبح ها(غیر از پنج شنبه ها) از ساعت ۹ الی ۱۰ در نزدیکی حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها و در حسینه نجفی ها برگزار میشود و طلاب علاقه مند میتوانند در دروس معظم له شرکت کنند  
خدمات ارزی به ایرانیان خارج از کشور
این موسسه  قادر به انجام کلیه خدمات ارزی به ایرانیان خارج از کشور میباشد کافیست تماس بگیرید و نیاز خود را بفرمایید در کمتر از 24 ساعت امر شما (در صورت امکان انجام آن ) اجرا خواهد شد.شماره تماس 0092188656470

خرید در ایران به ریال و دریافت ارز

این موسسه قادر به خرید ملک اتومبیل و هر کالای دیگری در ایران به تومان و دریافت از ایرانیان خارج از کشور به دلار و یا یورو و.... میباشد.

سلام روز خوش
با این وضعیت نت و قطع ارتباط با خارج از کشور کار خیلی ها با وقفه مواجه شده،مخصوصا دوستانی که شبیه من تو سایت های فریلنسر خارجی کار میکنند،الان که فقط باید صبر کنیم و منتظر حل شدن مشکل باشیم
واسه همین میخوام یک سایتی رو برای شما معرفی کنم که با این وضعیت حداقل بشه یکم اوقات فراغت خود رو پر کنید،مثل من:)

این سایت دانلود فیلم های ایرانی و خارجی هست که خوشبختانه بازه و سرعت دانلود خیلی خوبی هم داره
https://shahrdl.com/

متن شبهه:
«محمدرضا پهلوی هر که بود، «دزد» نبود، وطن‌پرست بود و سودای پیشرفت ایران را داشت. در مورد وابستگی‌اش به غرب هم زیاد اغراق می‌کنند. تاریخ می‌گوید بارها جلوی زیاده‌خواهی غرب ایستاد.»
پاسخ شبهه:

1⃣ این جملات مضحک تنها یکی از صدها توئیتی است که جریان‌های سلطنت‌طلب و ضدانقلاب در روزهای اخیر و همزمان با سالگرد فرار محمدرضا از ایران در فضای مجازی منتشر کرده‌اند و برای تطهیر شاه مخلوع و معدوم این جریان‌ را به راه انداخته‌اند؛ این
سلام بهار خاتون! سلام رستاخیزِ طبیعت! سلام ماه رویِ زیبا! سلام کیابیایِ گیتی! خوش آمدی، صفا آوردی، یک بغل غنچه با خود به همراه داری که!.. زیبایِ‌من، بهارِ من، به زندگی‌ام خوش آمدی!.. خوب شد که آمدی، ای امیدِ قلب های نا امید!.. ای فرستاده‌ی خدا، ای فرشته‌یِ مهربانی!.. بگذار کمی تو را به آغوش...
اگر قصد مهاجرت یا سفر به کشورهای دیگه رو داشته باشید، حتما مشکلاتی از قبیل فریت بار یا ارسال بار ، فریت بار مسافری ، هزینه فریت بار ، هزینه فریت بار به خارج از کشور و ارسال بار مسافر به خارج از کشور می تواند یکی از دغدغه و مشکلات شما باشد، این که چقدر بار ببریم؟ از چه ایرلاینی استفاده کنیم و.....
بریم سر اصل مطلب ،اصلا فریت بار مسافری یعنی چی ؟...فریت بار مسافری به بارهوایی مسافر گفته میشه که از طریق گمرک فرودگاه ها و از طریق صدور بارنامه هوایی با
سلامو خسته نباشید به گروه درجه 1 تونمن دانشجوی فیزیک ام و از درد برجام و بلایی که سر صنعت هسته ای و علل خصوص هوافضای کشور اومده کاملا آگاهم  و واقعا دمتون گرم که حواستون به صنعت هسته ای کشور   بوده.تو تئاترتون حقایق این صنعت رو گفتید. مشکلات. محدودیت ها. اساتیدو.....این در صورتیکه کشور ما پیشرفت نمیکنه تا زمانی که بتونه در علوم پایه مثل فیزیک و ریاضی و... پیشرفت کنه.
ادامه مطلب
با سلام 
همرهان عزیز این روزها که نگرانی از ویروس نحس کرونا دامن گیر خانواده هامون شده و بعضا باعث شده بچه ها از خواب بپرند و خواب هایی با مضموم از دست دادن والدین ببینن یکی از بهترین راهکارها شاید صحبت با یه روانشناس باشه و اگه براتون مقدور نباشه یا بهرعنوان نتونید از منزل خارج بشیدسامانه صدای مشاور سازمان بهزیستی ۱۴۸۰ به صورت رایگان در سراسر کشور پاسخگویی مطمعن میتونه باشه ...
پس فقط کافی شماره بگیری تا کمک تخصصی دریافت کنی 
با ما در تماس
بانک مرکزی تصمیم گرفت کلیه دستگاه‌های کارت‌خوان خارج از کشور را مسدود کند. این امر باعث شد عوامل فرامرزی نتوانند به صورت مستقیم بر نرخ ارز اثرگذار باشند. این دستگاه‌ها به سهولت خریدوفروش ریال در برابر دیگر ارزها را در خارج از ایران فراهم می‌کرد.

ادامه مطلب
#ارسالی_از_همراهان
باز هم دربدر شب شدم ای نور سلام
باز هم زائرتان نیستم از دور سلام
با زبانی که به ذکرت شده مامور سلام
به سلیمان برسد از طرف مور سلام
کاش سمت حرمت باز شود پنجره ها
باز از دوریت افتاده به کارم گره ها
شهید راه نابودی اسرائیل
شهید محمد مهدی لطفی نیاسر
خدایا ...
تو همون کسی هستی که این ماه رو بر تمام ماه ها برتری دادی . و از بین تمام امت ها ما رو انتخاب کردی که از این سفره ی پر برکت بهرمند بشیم . این ماه خیلی برای ما سنگ تمام گذاشت . پر بود از خیر و برکتی که تو ای خدا توش قرار داده بودی ... و حالا ... ما باید باهش وداع کنیم . وداعی سخت . سخته خدایا این وداع ...
نمی تونیم ازش خداحافظی کنیم ، پس بذار دوباره بهش سلام کنیم ...
سلام ای ماهِ عزیز ، سلام ای بهترین دوست ، سلام به تویی که در کنارت بودن دلمو نرم کرد و گ
{از عاشورا تا ظهور - شماره 40}

از اسرار زیارت ناحیه مقدسه

... سلام ...
"سلام" نام خدا و زمزمه ی بهشتیان است. "سلام" کم کردن فاصله و نشانه ی نزدیکی قلب است؛ به همین خاطر در طلیعهٔ همه ی زیارات «سلام» آمده است.
اما تعداد سلام های وارد شده در این زیارت از غالبِ زیاراتِ دیگر بیشتر است! زیارتی با بیش از یکصد سلام:
سلام بر ملائکه/ سلام بر انبیاء؛ که نام ۲۳ تن از پیامبران آورده شده/ سلام بر امامان و اولیاء/ سلام بر فاطمه زهرا/ سلام بر روحِ زیارت؛ حضرت سیدال
اطلاعاتی درباره ی جامعه ملل و سازمان ملل به شما خواهم داد.
سلام.من می خواهم تا اطلاعاتم را در مورد حقوق بین الملل به شما بدهم.
سازمان ها و نهاد ها ی بین المللی به تشکیلاتی گفته می شود که می تواند خصوصی یا عمومی باشد.
جامعه ی بین الملل بعداز جنگ جهانی اول ایجاد شد چون حضور یک ناظر و حاکم بر جهان از طرف کشورهای جهان احساس می شد.چند کشور چنین چیزی را تشکیل دادند و بعد هم چند کشور دیگر به آن وارد شدند.نکته مهم این است که آمریکا عضو جامعه ی ملل نشد.یکی
سلام
پسری 27 ساله از دانشگاه روزانه هستم، از اوایل ارشد برای مقطع دکتری دنبال دانشگاه خارج بودم اما مادرم به شدت مخالفت میکرد. اما من جدی نمیگرفتم. الان بعد چند مرحله مکاتبه به یکی از موسسات توی اروپا به توافق اولیه رسیدم. 
اما بحث های من و مادرم خیلی شدید شده و بعدش مادرم میشینه گریه میکنه... میدونم نمیخواد برم و میخواد اینجا بمونم...، مادرم به هیچ طریقی راضی نمیشه. چطوری راضیش کنم؟، خانواده ام مذهبی هستن. پدرم ظاهرا مشکلی با قضیه نداره. من تک ف
مخاطب: زبان آموزان سطوح مبتدی، متوسط و پیشرفته
فرمت: کتاب، صوت، پی دی اف
محصول دانلودی خودآموز آسان – شامل مطالب ضروری برای افرادی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند. (سلام و احوال پرسی، فرودگاه، هتل، رستوران، خرید، آرایشگاه و دکتر)
قیمت:36000تومان
برای سفارش در قسمت نظرات اعلام کنید.
برحریم کربلا کاشانه ایمان سلام/بر حسین وزینب ومجموعه یاران سلام/سرزمینی که سراسرعشق معنامیکند/مسلم وهانی نخستین گوهراحسان سلام/برحبیب وحرو عابس بربریروشاکری/جمله اصحاب مولادردلش طوفان سلام/نوجوان مجتبی و یاوران برعلی/اصغرشش ماهه اوتشنه دوران سلام/شدجوان کربلایی شبه پیغمبر بود/برعلی اکبرش درپهنه میدان سلام/درکنار علقمه عباس غوغاکرده است/بر علمدارحسینی حامی قرآن سلام/ناظربرقتلگاهش زینب وسجادبود/درحریم شاه دین برحضرت جانان سلام/سخت ش
درسایت کامل نابرو به سوالات هموطنان خارج از کشور نیز درمورد طلاق توافقی پاسخ میدهند
شرایط و مراحل طلاق توافقی ایرانیان مقیم خارج از کشور
محدودیت های قبل از طلاق
مهریه در طلاق توافقی خارج از کشور
طلاق توافقی چقدر زمان می برد؟
طلاق توافقی خارج از کشور
در مورد طلاق توافقی در خارج از کشور می توان این چنین توضیح داد که در خصوص دعاوی خانوادگی علی‌الخصوص طلاق اتباع ایرانی مقیم خارج از کشور صلاحیت محاکم و نحوه رسیدگی طبق ماده ۱۴ قانون جدید حمایت
ما که داخلیم کلی زور می زنیم تا زبانمون بهتر و بهتر بشه اما برخی از هموطئنان که به هر طریقی خارج رفته و اونجا ساکن شده اند هنوز مشکل زبان که بهتره بگم البته بهتر بگم مشکل ارتباط دارند. یعنی خیلی خوب منظورشون رو به مخاطب می رسونند اما هنوز نمی تونند ارتباط بگیرند و ترجیه می دهند به محیط قبلی خودشون گریز بزنند. نمونه اش این هموطن:
"سلام دوستان خوبم، من خارج از کشور هستم و چند وقتیه که برای استخدام توی یه شرکت خارجی تقاضا دادم. اونا دو تا سایت که 
خرید اینترنتی و تحویل در ایران:اگر نیاز به کالایی دارید که در سایت های خارجی مانند آمازون به فروش میرسد، اما آدرسی در خارج از کشور ندارید که آن را تحویل بگیرد، میتوانید درخواست خود را ثبت کنید تا ایرانیکارت کالا را برای شما بخرد. آن را به آدرس امریکای خود ارسال کند سپس به ترکیه ارسال و بعد از ترخیص آن در گمرکات رسمی کشور آن را به دست شما برساند.
اگه یه روز یه دختر بچه یا پسر بچه از پنجره خونشون به شما سلام کرد، جوابشو بدید خوش حال میشه.شاید تنهاست، حوصلش سر رفته :)
جوابشو بدید ذوق میکنه.
+خواهرم میگه، خواهر زادم میره لب پنجره، به همه سلام میکنه
اقا سلاام
عمو سلاام
نی نی سلام
...
ولی کسی جوابشو نمیده ... پسر قشنگم!
Hi  I hope you are fine  One problem I think is everywhere is the unpleasant smell of baby stool coming out of the diaper  I think if the diaper is made for kids, it will act like an oil pump  That is, when the stool enters the diaper, a fragrant odor comes out of the diaper  That's just a basic idea.
سلامامیدوارم حالتون خوب باشهیکی از مشکلاتی که فکر میکنم همه دارند بوی بد مدفوع کودکان است که از  پوشک خارج میشودمن فکر میکنم اگر نوعی پوشک  ساخته شود که همانند یک پمپ روغنی عمل کندیعنی وقتی کع مدفوع وارد پوشک میشود, رایحه ای خوش بو از پوشک خارج شودو به جای اینکه از این بو
دانلود مداحی سلام ای غرق نور سلام از راه دور میثم مطیعی
مداحی به تو از دور سلام با نوای میثم مطیعی برای پیاده روی اربعین
متن نوحه
سرخی هر غروب، میرم پشت بام
بغضم میشکنه، اسم توئه، روی لبام
ای باد صبا برسون به حسین، سلام منو
سلام بر حسین
ای قاصد دل برسون به حسین، پیام منو
سلام بر حسین
سلام ای غرق نور، سلام از راه دور
سلام آقای پر درد صبور
سلام ای کربلا، سلام ای نینوا
سلام ای خامس آل عبا
ای گل وفا حسین
معدن سخا حسین
می کُـشی مرا حسین

سرخی هر غروب
رویه های گمرکی
با توجه به نوع هدف از واردات و صادرات کالا، رویه های متفاوت گمرکی وجود دارد.
انواع رویه های گمرکی
ورود قطعی
واردات کالایی که به منظور مصرف داخل کشور حقوق ورودی آن شامل سود بازرگانی و حقوق گمرکی مصوب هر سال طبق تعرفه گمرکی پرداخت می شود.
ورود موقت
جهت کالاهای نمایشگاهی و پروژه ای و کالایی که به مقصد تعمیر، به شکل خام و با ایجاد تبدیل آن به شکل دیگری برای مدتی محدود که شش ماه برای بار اول و قابل تمدید به یک سال می باشد، ورود موقت م
 حضرت باقر ع فرمود بدرستیکه خدای عزوجل د ست دار.د اشکار کردن سلام. 6 حضرت صادق ع فرمود. بخبل کسی است که از سلام. کردن  بخل  کند 7 ابن قداح  گوید حضرت صادق ع فرمود هر گاه یکی از شما ها سلام کند باید بلند سلام کند  و نگوید من سلام کردم و جواب مرا ندادندزیرا شابد سلام کرده و انها نشنیده اند. جون یکی از شماهاجواب سلام گوید باید بلند جواب دهد ومسلمانی. نگوبدکه من سلام. کردم و بمن جواب ندادند سپس فرمو دعلی ع همیشه میفرمودخشم نکنید  کسی را هم  بخشم نباور
*** با سلام به طوری که میدانید بعضی مواقع مردم و ارباب رجوعان بصورت ناخواسته پایان به محاکم ومراجع قضایی کشور باز میشود ونا گزیرند برای اینکه در دعوای حقوقی و کیفری سربلند وآزاد از دادسرا ودادگاهها خارج شوند ومتهمین و زندانی خود را آزاد کنند نیاز به ضامن کارمند رسمی یا همان فیش حقوقی وجوازکسب معتبر (کفالت) سند وثیقه ملکی که برای عزیزان خود در تهران وشهرستانها کشور نیاز پیدا میکنند و برای دسترسی به ضمانت با گروه ومشاورین کار بلد ما تماس حاصل

علت خارج شدن باد از واژن چیست؟

خارج شدن باد از واژن

خارج شدن باد از واژن اکثر در زنان در زمان نزدیکی، بعد از زایمان، و چه بسا در دختران هم امکان دارد ایجاد شود. بروز باد از واژن معمولاً موضوعی طبیعی است و به ندرت نشانی از مشکلات حاد سلامت میباشد. با این حال در ادامه به بررسی دلایل و راه‌های درمان و پیشگیر آن پرداخته ایم.
خارج شدن باد از واژن میتواند دلایل مختلفی داشته باشد که در ادامه به بررسی آن پرداخته ایم:
- ضعف عضلات لگن
ادامه مطلب
حاملگی خارج از رحم چیست؟ + علائم و درمان آن
حاملگی خارج از رحم یا بارداری خارج از رحم به بارداری نابجا گفته می‌شود. خونریزی واژینال یا لکه بینی از علائم این بیماری است. حاملگی خارج از رحم با داروی متوتروکسات قابل درمان است.

حاملگی خارج از رحم چیست؟
 زمانی که تخمک لقاح یافته در محلی غیر از جداره داخلی رحم لانه گزینی کرده و شروع به رشد کند،‌ بارداری خارج از رحم رخ می‌دهد. 98% از حاملگی‌های خارج از رحم درون لوله‌های فالوپ (لوله‌هایی که تخمدان
سوالات کنکور خارج از کشور

معنی واژه‌های «اجرا- آرنگ- داشتن- دستگاه- ستردن» به ترتیب، کدام است؟ 1) راندن- ترنج- پاییدن- قدرت- پای‌مال کردن   2) روان ساختن- نارنج- حرمت کردن- ثروت- زیر پا گذاشتن               3) مقرّر کردن جیره برای کسی- آرنج- نواختن- شوکت- پاک کردن        4) جاری کردن- چین و شکن پیشانی- حفاظت کردن- دولت- تمیز دادن معنی واژه‌های «انضمام- متفرّعات- متراک ...
دریافت فایل
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
مسئولی سیل آمد و نبود و بر کنار شد و گفت
قریب به این مضمون)
من بد شانس بودم ,حاضر و غایب کنید 
متوجه میشوید 
چند نفر از مسئولین ایران نیستند
((طنز تلخ ۱۳۹۸.کشوری که مدعی مبارزه با آمریکا و فساد و انگلستان وتجمل گرایی است و در بوق جذب توریست و ... حفظ اقتصاد و تولید می دمد مسئولینش برای تفریحات به خارج از کشور می روند!تا با چه چیز مبارزه کنند!
با این مسئولین مبارزه و جهاد بیشتر به طنز شبیه ا
اول از همه عرض کنم که عکس از خارج از کشور به دستم رسیده
بنظر میرسه ایشون ید طولایی در بچه داری دارن!
شاید هم بهشت زیر پای ایشونه!
روی سخنم با فمنیستهایی هست که مردا رو بی خاصیت میدونن و میگن محبت ندارن!!
یا  اینایی که میگن بچه رو با باباش تنها نذارید....!!:)))
یا اینایی که میگن خانواده های این شکلی تو خارج نداریم
یا اینایی که میگن رنگ پارچه سبز کم رنگ برای رو مبلی قشنگه!
شما نکته ای نظری ندارید؟
پزشکی خارج از کشورReviewed by Legal ApplyonFeb 1Rating: 5.0پزشکی خارج از کشور - تحصیل پزشکی در اروپا و امریکا - بهترین کشور برای پزشکیپزشکی خارج از کشور : هرچند که اولین کشورها مانند ایالات متحده امریکا، انگلستان، استرالیا، آلمان و کانادا دانشگاه های بسیار سطح بالایی دارند، تحصیل در چین و بورسیه تحصیلی چین همچنین جزو کشورهای خوبی است که می توان برای آینده درخشان در آن پزشکی خواند.اما سایر کشورها نیز می توانیدانتخاب خوبی برای تحصیل پزشکی در خارج

تحصیل در ر
انجام امور اداری در ایران
معضلی که خیلی از ایرانیان خارج از کشور با آن دست به گریبان هستن کاری اداری در ایران برایتان پیش آمده و امکان سفر به ایران را ندارید و از طرفی شخصی که فرصت و یا تخصص لازم برای انجام آن کا را داشته باشد در دسترس ندارید .
موسسه ایرانیار این مشکل را برای شما حل میکند کافیست با ما تماس بگرید 00982188656470

انجام کلیه امور اداری و خدماتی در ایران برای ایرانیان عزیز که امکان حضور در ایران را ندارند و یا در آن تایم زمانی خاص فرصت م
به طور کلی ممنوع الخروج شدن اشخاص می تواند 5 دلیل داشته باشد که عبارتند از: 1- بدهکاران قطعی مالیاتی 2- بدهکارانی که به موجب صدور حکم قطعی از مراجع قضایی یا صدور اجرائیه توسط اداره ثبت بدهی آنان احراز گردد. 3- افرادی که در خارج از ایران به دلیل تکدی، ولگردی، سرقت، کلاهبرداری و... دارای سوء شهرت باشند. 4- اشخاصی که مسافرت آنها به خارج از کشور به تشخیص مقامات قضایی صالح مخالف با مصالح جمهوری اسلامی ایران باشد. 5- اشخاصی که اخذ گذرنامه و خروج از کشو
۱.مگر نخواندیم سلام هی حتی مطلع الفجر
این شب سلام است تا طلوع فجر
پس بیا «لیلةالسلام» بخوانیمش.
شب سلام سلام خدا به انسانها و سلام فرشتگان به انسانها و سلام انسانها به انسانها
خوش به حال آنانکه به حقیقت سلام رسیدند و خود مجسمه ی سلام شدند.
۲. دومین شب قدر گذشت .دیشب مفاتیح را نگاه میکردم دو نکته ی مهم نوشته بود:
اینکه پرسیدند برای ما معلوم کنید شب ۲۱ یا ۲۳ کدوم شب قدره ؟ در جواب حدیث داره که: «اینکه دوشب رو مناجات کنی برای حاجاتت کار سختی نیست.»
رهبرانقلاب: شب قدر شبی است که خدای متعال آن را به عنوان سلام دانسته است. سلام، هم به معنی درود و تحیّت الهی بر انسانهاست، هم به معنای سلامتی، صلح و آرامش، صفا میان مردم، برای دلها و جانها و جسمها و اجتماعات است. از لحاظ معنوی، چنین شبی است! شبهای قدر را قدر بدانید و برای مسائل کشور، مسائل خودتان، مسائل مسلمین و مسائل کشورهای اسلامی #دعا کنید.
سلام
امروز تولدمه. 
فکر میکردم امروز خیلی غصه دار باشم ولی خوشحالم خیلی خوشحال.
همکارم که در حال حاضر دوستم هم هست دیروز رفته و برام یک مانتوی خوب خریده. یک مانتوی زیبا که واقعا دوست داشتنیه و وقتی پوشیدم حسابی لذت بردم.
با همکارم رفتیم یه قنادی عالی و شیرینی رولت خریدم و آوردم با بقیه خوردیم. خیلی بهمون مزده داد.
یکی از دوستام از خارج از کشور با من تماس گرفت و برام شعر "Happy birth day" را خوند، حسابی خوشحال شدم.
دوتا از اساتید دوره  کارشناسی ارشدم هم
بعد از 4سال زیارت تکراری و از سر عادت، وقتی سلام آخر را دادم و برگشتم، از باب الجواد که خارج میشدم و پشت به گنبدت حرکت میکردم، یک ندایی توی قلبم گفت: پشتم به تو گرمه. حرف بزرگیه. وقتی از قلب بلند میشه نه از زبون.
چی میشه که بعد این همه سال، تازه این رو حس میکنم؟ 
سلام
من دانشجوی پرستاری هستم که به تازگی درسم تموم شده و از مهر و آبان باید برم طرح، احساس خلاء میکنم، حس میکنم به اون چیزی که میخواستم نرسیدم. چون هدفم بلند تر از پرستاری بود و بنا به شرایط و بد شانسی پرستاری آوردم و دیگه خسته تر از اون بودم که بخوام پشت کنکور بمونم.
حالا من یه پرستارم، میخواستم ازتون بپرسم چه جوری میتونم در رشته ام موفق بشم، دوم اینکه من هدفم خارج رفتن بود، و الان نمیدونم چکار کنم، یکی از اساتید مون میگفت باید دو برابر طر
سلام 
یه چیز جالب و سر گرم کننده 
من نمی دونستم گوگل ارث برای کشور هایی مث آمریکا کیفیتش در حد یه تور مجازی بالاست ، برای ایران که در حد یه تصویر هوایی هست 
واقعا رک بگم دیشب ادرس خونه بنیامین رو زدم حتی کوچه شون ماشین ها پارک شده نزدیک خونه شون رو با وضوح در حد عکس ولی سه بعدی دیدم 
اصلا یه چیزی میگم یه چیزی می شنوید کافیه اون آدمک زرد رنگ رو بکشید رو صفحه تا تفاوت رو حس کنید (اون آدمک برای ایران کار نمی کنه )، یعنی انگار رفتی خارج رو دیدی ، و یه
کشورهای برتر اروپا برای تحصیل کدامند
کشورهای برتر اروپایی که در سال 2018 پذیرای دانشجویان بین المللی بودند.
تحصیل درخارج از کشور راحت تر شده است. در سال 2017، 4 میلیون دانشجو
تحصیل در خارج از کشور را انتخاب کرده اند که این رقم، 2 میلیون نفر بیشتر
از سال 2000 بوده است. با این حال، ادامه تحصیل در یکی از برنامه های خارج
از کشور، همچنان با ریسک هایی همراه است.
اکثر دانشجویان بین المللی برای
پرداخت هزینه های دانشگاه و زندگی خود از یک وام و یا کمک مالی خ
به گفته قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل ، در سال 98 برای اعزام چهار ساله دانشجوی دکتری به خارج کشور با بورس دولتی برنامه‌ ای وجود ندارد . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، وی ادامه داد : در واقع بورس طولانی مدت برای دو سال فوق لیسانس یا چهار سال دکتری به خارج کشور وجود ندارد . قائم مقام وزیر علوم در امور بین‌ الملل افزود : دلیل این موضوع نیز این بوده که سطح توانمندی دانشگاه‌ های داخلی مناسب است . برنامه‌ ریزی ما بر روی فرصت مطالعاتی ۶ تا
چند نکته برای مسافران نوروزی که قصد سفر خارجی به ویژه ترکیه را دارند:
۱. طبق برخی اخبار، ویروس کرونا به ترکیه هم رسیده و به خاطر از دست ندادن پول توریست های عزیز به ویژه ایرانی ها از اعلام آن خود داری می کنند. نکند با سفر به ترکیه ارز از کشور خارج و کرونا را وارد فرمایید.
۲. آنانکه خیلی به امامزاده های ترکیه اعتقاد دارند و حاجت می گیرند، بدانند خروج ارز از کشور در این شرایط تحریم، ضربه به اقتصاد نظام و امری مذموم است و از نظر بعضی بزرگان حرام؛ پس
سئو خارج از صفحه: سئو خارج از صفحه به سلطه وب سایت شما کمک می کند تا بتوانید آگاهی بیشتری کسب کنید. از طریق اقدامات انجام شده در صفحه ، می توانیم در وب سایتهای خود آگاهی از آنها کسب کنیم. با این حال ، سیستم های سئو خارج از صفحه به بهبود موقعیت سایت …The post تکنیک های سئو خارج از صفحه appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2YimJgo
مشاهده مطلب در کانال
به درد خوش آمدی، به دروازه‌ی درک. خداحافظ ای کودکی و خوش‌باشی! خداحافظ ای نمی‌آموزم و می‌ترسم از آموختن! خداحافظ ای ترس از زیستن! خداحافظ ای ترس از گناه، ترس از کارما و ترس از هر چه که بین من و زیستن حجاب است! خداحافظ ای ترس از آمیختن، ترس از زندگی! خداحافظ ای محبّت دروغین، ای نمایش رحم! 
خداحافظ ای صوفی درون، و سلام بر تو ای سالک امواج مهیب زندگی! خداحافظ ای تصاویر و عکس‌ها و ای جلوه‌های من خواب‌مانده! سلام ای واقعیت زنده! سلام ای حقیقت رخشن
سلام سلام سلام
میدونم که این روزا همه توی اینستا و اینجور جاها دنبال تصاویر رنگی رنگین، ولییی وبلاگ نوشتن لطف دیگه ای داره...
خب شروع میکنم به نوشتن اتفاقات زندگیم اونم اینجایی که نه کسی منو میشناسه و نه چیز دیگه ای... و بنابراین میتونم آزادانه بنویسم فارغ از هر اشناییتی:)) 
ای عطر خوش نارنج، سلام!
به عنوان آخرین پیام،
به عنوان آخرین سلام،
به عنوان آخرین کلام.
به تمام کوچه‌های نادیده‌ی شهرم،
به تمام پرستوهای این آسمان،
به تمام گل‌های ناروییده‌ی این جهان.
به تمام عزیزانِ گوشه‌ی قلبم،
به تمام خال‌های کُنج لب،
به تمام اشک‌ها و چشمِ تر.
به تمام دفتر‌های شعر خالی‌ام،
به تمام قلم‌های شکسته،
به تمام درختان خشک این دیار.
به هرکجا که رسیدی،
به هرکسی که دیدی،
به هر صدایی که شنیدی،
« برسان سلام مارا »
خداحافظ؛
بنگ!
و
سیاوش هادی فر : مدیر بازرگانی داهاتو 
سیاوش هادی فر مدیر بازرگانی داهاتو که یکی از بزرگترین صادرکنندگان لوازم ارایشی و بهداشتی داخلی به به خارج از کشور میباشد 
بازرگانی داهاتو در سال 1379 در پیرانشهر تاسیس شد و بعد از فرازو نشیب های زیاد و رشد صعودی از سال 91 تا 98 در رتبه ی اول بازرگانی های کشور قرار دارد 
سیاوش هادی فر : مدیر بازرگانی داهاتو 
سیاوش هادی فر مدیر بازرگانی داهاتو که یکی از بزرگترین صادرکنندگان لوازم ارایشی و بهداشتی داخلی به به خارج از کشور میباشد 
بازرگانی داهاتو در سال 1379 در پیرانشهر تاسیس شد و بعد از فرازو نشیب های زیاد و رشد صعودی از سال 91 تا 98 در رتبه ی اول بازرگانی های کشور قرار دارد 
صدور مستر کارت

با داشتن مستر کارت می توانید تراکنش های بین المللی خود
را از جمله انتقال وجه به خارج از کشور، خرید از فروشگاه های اینترنتی،
پرداخت هزینه های مربوط به ثبت نام در دوره های آموزشی و دریافت دستمزد
انجام کار برای افراد خارج از کشور، انجام دهید.

استفاده از از
مستر کارت
بسیار ساده بوده و در کمال راحتی به شما امکان تبادلات مالی با کشور های خارجی را می دهد. برای
صدور مس
بی بی فاطمہ زہرا سلام اللہ علیہا پر لاکھوں کروڑوں سلام ۔ جیسا کہ تمام جخفھفید خھگئجد ججچےئیگ یھگئھئےت جھگھھےگھ خگےھففےھچےیئ خجھئھجفییفبئیچدیی خھئیفبفھفئئفئفجری8ف8فھفھجفئدیف7فبرجفی یجئئئفئفئئف خئھئےے7فھفجففیفی ججگھفیفجفجفئفج خدئئدفجبفیفجف یفئفھرئعج
ادامه مطلب
بسم الله قاصم الجبارین والقاسطین والناکثین والمارقین والمنافقین والکفاروالظالمین

سلام علیکم طرح پیچیده دشمن برای جنگ داخلی

۱-گران کردن بنزین به حدی که این اطمینان وجود داشته باشد؛ که در کشور آشوب و اعتراضات گسترده ایجاد خواهد شد. ۲-ورود رهبری و برگرداندن قیمت بنزین به حالت قبل، ۳-مصاحبه های پی در پی دولت بر عدم توانایی حل مشکلات والقا کردن به مردم که رهبری همه کاره است ۴-استعفای دولت، ۵-عدم برگزاری انتخابات مجلس، ۶-استعفای پی در پی نما
سلام سلام وصدسلام امام رضای مهربون

سلام سلام وصدسلام امام رضای مهربون
مولای خوب وباصفا،فدات بشم آی آقا جون
ای امام رئوف ما،مهمون نوازو باصفا
قربون صحن وحرمت،آقای ما،امام رضا
بازم میخوام بیام مشهد،زیارت وپابوس تون
بیام ودردامو بگم،حاجت بگیرم ازتون
بیام زیارت وشما،دست بکشی روی سرم
والا دلم سبک میشه،هروقت که من میام حرم
اون لحظه های باصفا توی حرم کنارتون
انگار که تو بهشتم و مهمون بارگاهتون
لحظه های شیرینیه توی حرم پیش شما
فدا
 ابن قداح گوید حضرت صادق ع فرمود هرگاه یکی ار شما ها سلا م کند باید بلند سلام کند ونگوید من سلام گویدباید و جواب مرا ندادند زیرا شایدسلام کرده و انها نشنبده اندوچون یکی از سماها جواب سلام گویدبابد بلند جواب دهد دمسلمانی نگوید که من سلام کددم و بمن حواب ندادند سپس فرمود علی ع همیشه میفرمود خشم نکند و کسیراهم بخشم نیاورد سلام را اشکار گویید وگعتار تان را خوش کنید در شب نماز بخوانید انگاهبکه مردم در خوابند مقصود نماز شب است تا بسلامتی ببهست رو
سلام این متن برای نمونه است.سلام این متن برای نمونه است.سلام این متن برای نمونه است.سلام این متن برای نمونه است.سلام این متن برای نمونه است.سلام این متن برای نمونه است.سلام این متن برای نمونه است.سلام این متن برای نمونه است.سلام این متن برای نمونه است.سلام این متن برای نمونه است.سلام این متن برای نمونه است.سلام این متن برای نمونه است.سلام این متن برای نمونه است.
سلام این متن برای نمونه است.سلام این متن برای نمونه است.سلام این متن برای نمونه است
آموزش عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور ، بوتان ، تاچی ، فرولی ، ایساتیس و ...
 میتوانید سوالات خود در رابطه با عیب یابی پکیج و تعمیر آن را در زیر همین پست در بخش نظرات ارسال نمایید. ما همواره خوشحال میشویم به سوالات شما پاسخ دهیم و دانش فنی هموطنان خود را بالا ببریم.بوی دود پکیج
سلام. علت بوی دود پکیج چیست؟
پاسخ: سلام. در اکثر مواقع علت بوی دود پکیج ، خارج نشدن گازهای احتراق است. اگر حس میکنید که بوی دود پکیج را شنیده اید، حتما به سرویسکار پکی
وقتی کلمه صادر یاصادرت بیان می شود ناخوداگاه ذهن انسان  به سمت صادرات محصولات نفتی و کالاهای غیرنفتی سوق پیدا میکند اما در واقع  اینگونه نیست ،صادارات اصلی کشور سرمایه های انسانی آن است، سرمایه های که در  کشور  برای آنها هزینه  زیادی صرف می شود و آموزش می بینند اما بخاطر وجود عدم شایسته سالاری در انتخاب و عدم استفاده نبوغ و آموخته هایشان به ناچار به کشورهای دیگر مهاجرت میکنند و تمام دانش خود را در اختیار کشور مقصد قرار می دهند که در علم اق
مدتی هست که صادرات محصولات رو شروع کردیم. 
انتظاری که از بازار خارح از کشور داشتیم بالاتر از حد تصورمون بود.. کمی جا انداختن یک محصول جدید در بازار سخت هست اما لذت بخشه. 
چیزی که اینجا من رو ناراحت میکنه اینه که:
این محصول داخل ایران هم هست بگذیم از اینکه بسیاری از ایرانیا  کلا هر چیزی خارجیش رو قبول دارند و حتی اّب معدنی هم میگن بریم برند خارجی بخریم، اما 
ناراحتم از اینکه اونایی که دوست دارند این محصولات رو بخرند و استفاده کنند بسیاری شون قد
بسم الله الرحمن الرحیم.سلام برحسین(ع) سلام برراه حسین(ع)سلام برهدف حسین (ع)سلام برعاشوراوعاشورائیان .به اطلاع تمام عزیزان میرسان .هیئت امناء -- هیئت عاشقان وفرمانده پایگاه بسیج امام حسین(ع)تصمیم گرفتندکه بجای پخت غداودادن نذرعاشورا.ازنذراتی که جمع آوری میشود.قسمتی را بصورت سبدکالابه نیازمندان بدهیم.وقسمتی راهم هزینه بازسازی مسجدکنیم لذادست یاری بسوی همه بزرگوران درازمیکنم وازبزرگوارانیکه درچندروزگذشته کمک کردندتقدیرتشکرمیکنیم.یاحسی
نعمان رازی گوید شنبدم امام صادق ع میفرموده هر که زنا کند ازایمان خارج شود و هرکه زنا کند از ایمان خارج شود و هرکه می بنوشد از ایمانخارج شودو هر که یکروزماه رمضان را عمدا افطار کنید دانسته وبدون عذر روزههاش  بخورد از ایمان خارج شود بعنی در حالیکه مومن مرتکب اینگناهان است ایمان ازاو سلب میشود و پس از پایان گناه برمیگردد  
یک‌سال بیشتر است که هر روز صبح در تلگرام با یک بیت شعر یا یک متن کوتاه سلام میدهد. گاهی بی جواب میماند سلامهایش ‌و گاهی شبها جواب سلامش را میدهم. چند روز پیش نوشت تو مگر در آمریکایی که سلام صبح مرا شبها جواب میدهی 
این رفتار جز دوست داشتن نام دیگری هم دارد؟
و سلام به خودم و سلام به شما و سلام به سال جدید
ورود به سال جدید رو تبریک میگم.
بریم و ببینیم که گلدونمون حالش چطوره. 
بازم یکی دو ماهی شده که نیومدم و مثل همیشه امیدوارم دیگه از این به بعد مرتب بیام. ان شاء..
یک سری خاطارت از اربعین 97 مونده که ننوشتم.
دو ماه آخر سال 97 هم که کلا خاطرات رو ننوشتم ولی یکی دوتا خاطره خوبش رو که یادمه رو می نویسم.
بریم ...
فواید پودر موبر چیست؟فواید پودر موبر نوره و پودر واجبی خاصیت تمیز کنندگی و ضد عفونی کنندگی است و باعث می شود موهای کل اعضای بدن با آن رفع شود. فواید پودر موبر و نوره به علت وجود آرسنیک در آن است که متأسفانه امروزه این ماده در کارخانجات از آن جدا شده و به خارج از کشور صادر میشود. همین ماده در خارج کشور به صورت شیمیایی جهت تهیه داروی ضد سرطان با نام آرسنیک تری اکـساید استفاده شده و دوباره ما آنرا به کشور با هزینه زیادی وارد می کنیم.
یکی از فواید پ
 حضرت صادق ع میفرمود سه کس سلام نکند کسی که همراه جنازه رود و کسیکه بنماز جمعه میرود ودر حمام شرح فیض ره گوید زیرا که این اشخاص خاطرشان مشغول وبخود سرگرم. هستند پس باکی بر انها نیست اگر سلام نکنند ونیز انحضرت ع فرمود از فروتنی و تواضع این استکه بهر که بر خورد کردی سلام کن حضرت باقر ع فرمود امیرامومنین. ع بمردمی گذر کرد وبر انها سلام کرد وبر انها سلام کردانها در جواب. گفتند و علیکالسلامورحمه الله و برکاته و مغفره ورضوانه پس امیرالمومنین ع بدا
*** با سلام به طوری که میدانید بعضی مواقع مردم و ارباب رجوعان بصورت ناخواسته پایان به محاکم ومراجع قضایی کشور باز میشود ونا گزیرند برای اینکه در دعوای حقوقی و کیفری سربلند وآزاد از دادسرا ودادگاهها خارج شوند ومتهمین و زندانی خود را آزاد کنند نیاز به ضامن کارمند رسمی یا همان فیش حقوقی وجوازکسب معتبر (کفالت) سند وثیقه ملکی که برای عزیزان خود در تهران وشهرستانها کشور نیاز پیدا میکنند و برای دسترسی به ضمانت با گروه ومشاورین کار بلد ما تماس حاصل
سلام کردن در دین مبین اسلام یکی از مستحبات مؤکد است که خیر و برکات بسیاری در دنیا و آخرت برای مؤمنین به دنبال خواهد داشت به‌عنوان‌مثال در حدیثی از حضرت رسول صلی‌الله علیه و آله می‌خوانیم: «إنَّ مِن موجِباتِ المَغفِرَهِ بَذلُ السَّلامِ وَ حُسنُ الکلامِ؛ همانا یکی از موجبات مغفرت، سلام کردن و سخن […]
نوشته سلام کردن به نامحرم اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
امروز یکی از با یکی از هم مغازه ای هام چشم تو چشم شدم و طبق عادت هر روز سلام دادم،  چهره ش ناراحت بود جواب سلام رو نداد فقط حدود چندین ثانیه ای زوم بود و بغض‌کرد حتی من اونقدر اوشگول بودم دوباره سلام کردم و اون دوباره ج نداد و من دیگه بی خیال به صفحه مانیتورم نگاه کردم
اینو واسه بنی نگفتم چون کلا رو مودی هست که فکر میکنه پسر کش هستم
و تعریف هم نخواهم کرد.
بسم الله الرحمن الرحیمسلام
اگر شما اهل وبگردی یا استفاده از فضای اینترنت باشید و ابزار این کار رو نرم افزار شرکت موزیلا به نام فایرفاکس انتخاب کردید، متوجه شدید که به دلایلی که خارج از حوصله این نوشته هست، بخش افزونه‌های این مرورگر از کار افتاد!
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیمسلام
اگر شما اهل وبگردی یا استفاده از فضای اینترنت باشید و ابزار این کار رو نرم افزار شرکت موزیلا به نام فایرفاکس انتخاب کردید، متوجه شدید که به دلایلی که خارج از حوصله این نوشته هست، بخش افزونه‌های این مرورگر از کار افتاد!
ادامه مطلب
دانلود مداحی به تو از دور سلام با نوای محمد حسین‌ پویانفر
فایل صوتی مداحی به تو از دور سلام با نوای محمد حسین‌ پویانفر 
متن نوحه به تو از دور سلام پویانفر
به تو از دور سلام
به سلیمان جهان از طرف مور سلام
به تو از دور سلام
دل من واسه زیارت میزنه شور سلام
به تو از دور سلام
به حسین از طرف وصله‌ی ناجور سلام
همه دنیام حسین
من فقط تو رو برا خود تو میخوام حسین
همه دنیام حسین
یاد گرفتم اسمتو از لب بابام حسین
همه دنیام حسین
واسه اربعین بده تَوون به پاها
ساقیا! باز خماریم به جامی بنواز / خاطر خسته ما را به سلامی بنواز
گر میسر نشود بگذری از کوچه ما / گاه گاهی دل ما را به پیامی بنواز
* * * *  پیامک مخصوص سلام کردن * * *

سلامت میکنم ای غنچه ی راز / تو بودی از برای عشقم آغاز
تویی تنها دلیل زنده بودن / ندارم طاقتت با چشم در ناز

سلام من به غنچه ای که صبحدم به خنده باز می شود

سلام  بهونه قشنگ من برای زندگی آره بازم منم همون بهونه همیشگیفد
سلام
خدای دانائیها
من علّمنی حرفا ، فقد سیّرنی عبدا
هرکس حرفی به من بیاموزد ، مرا بنده و عبد خویش ساخته است .
امام علی ( ع )
سلام بر تو ! سلام بر تو ای معلم
سلام بر تو که کلامت کلام خداست و پیامت روشنی بخش راه انسانهاست .
سلام بر تو که ب به پیروی از یرق علم و دانش به همت بلند تو برافراشته است .
سلام بر تو که همچون انبیاء به راهنمایی و آموزش انسانها پرداخته ای .
سلام بر تو که به پیروی از پیشوایت به هدایت بشر همت گماشته ای ، و چه بی ریا در این راه قدم بر
شرکت تن بندرعباس یکی از قدیمی ترین و بزرگترین واحد های تولیدکننده کنسرو تن ماهی کشور بوده و با تنوع محصول سهم قابل توجهی از تولید و بازار کنسرو تن ماهی را به خود اختصاص داده است و جزو واحد های فعال صادر کننده محصولات دریایی و کنسرو تن  ماهی به خارج از کشور میباشد.
کارخانه کنسرو تن بندرعباس در سال ۱۳۸۵ به صورت رسمی به بهره برداری رسید. سهام این شرکت متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری می باشد.

برخی از افراد می خواهند برای ادامه تحصیل به کشورهای اروپایی و آمریکایی مهاجرت نمایند . در این راستا می توانند از آموزشگاه تدریس خصوصی زبان دنیای زبان کمک بگیرند و در کلاس های این آموزشگاه شرکت نمایند تا سریعتر به آن چه که می خواهند برسند .
دانشجویان باید بدانند که برای ادامه تحصیل در یک کشور دیگر باید زبان آن کشور را بیاموزند زیرا قرار است که در آن کشور زندگی نمایند و یادگیری زبان آن کشور از نیازهای ضروری است . در صورت یاد نگرفتن زبان کشور مو
سلام قولا” من رب الرحیم
سلام علئ موسى و هارون
سلام علئ ابراهیم
سلام علئ نوح فى العالمین
سلام علئ المرسلین
سلام علئ إلیاسین
سلام هی حتى مطلع الفجر
::
::
با آرزوی
۱۲ ماه شادی،
۵۲ هفته پیروزی،
۳۶۵ روز سلامتی،
۸۷۶۰ ساعت عشق،
۵۲۵۶۰۰ دقیقه برکت،
۳۱۵۳۰۰۰ ثانیه دوستی.
سال نو پیشاپیش مبارک باد
سلام بر ماه شعبان ماه رسول الله ماه ولایت 
ماه صلوات،  ماه صلوات شعبانیه ، ماه مناجاتِ
    الهی هب لی کمال الانقطاع الیک
سلام بر شب قدر نیمه شعبان و مولود مبارکش حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله فرجه الشریف، سلام بر امام حسین و سقای حسین ( علیهما السلام) و سلام بر حضرت علی بن الحسین ( علیهما السلام)  
ای رسول خدا ماه ماه شماست و مهمان کرامت شماییم یا حضرت رحمه للعالمین از ماه امیر مومنان علیه السلام بر خوان کرامتتان آمده ایم، شما را به حضرتش قسم
خرید دستگاه خشک کن فرش
دستگاه خشک کن فرش یک دستگاه بسیار کاربردی جهت انواع کارگاه های بزرگ قالیشویی است .
دستگاه خشک کن فرش از نوع درجه یک آن می تواند در عرض دو دقیقه قالی هارا تا بیش از 90 درصد ابگیری نماید .
سرعت این دستگاه از نوع لوله ای ان در حدود 3000 دور در دقیقه می باشد .
تمام قطعات ان ساخته کارخانه های معتبر کشور و خارج از کشور هستند .
کیفیت دستگاه ها کاملا تضمینی و دارای ضمانت نامه معتبر هستند و به مدت 15 سال خدمات پس از فروش دارند .
دستگاه اب
اگر شبکه­‌های اجتماعی را مدیریت می‌کردیم، لازم نبود مانند عصر حجر اینترنت قطع شود
شرایط اخیر، آزمون شبکه ملی اطلاعات نبود
آزمون زمانی است که اینترنت از خارج کشور قطع شود
افکار عمومی کشورمان را دو دستی تقدیم بیگانگان کرده‌ایم/ایسنا
یکشنبه ، ۱۰آذر ۹۸@IrNews_24
[عکس 680×454]
مشاهده مطلب در کانال
تایید وکالتنامه از دو طریق مراجعه حضوری یا از طریق پست امکانپذیر است. اگر وکالتنامه بار مالی داشته باشد نیاز به مراجعه حضوری است. بار مالی یعنی به وکیل در ایران اجازه انجام دادن امور مالی داده شود.
ایرانیان مقیم خارج برای تنظیم وکالتنامه در خارج از کشور باید به نکات ویژه‎ای توجه داشته باشند تا اقدامات آن‌ها توسط وکیل در ایران قانونی باشد. به همین منظور در این نوشتار به بررسی موارد مربوط به استعلام وکالت نامه خارج از کشور پرداخته شده است. د
با سلام
ما می خوایم محصولات سنگی یکی از همشهریان رو بفروشیم اما خارج از کشور، این محصولات از سنگ مرمر هستند، وسایلی مثل روشور، گلدان، ساعت و ... سنگی، شنیدیم که کشورهای عربی سنگ های تزیینی دوست دارند و می خرند، از کجا میشه تاجر عراقی- عربی پیدا کرد؟
مرتبط:
تجربیات شما در مورد شرایط کار در عراق
مجری: زیاد اهل مصاحبه نیستی خودمون هم با اینکه دوستی و رفاقت با هم داریم چند بار بهت گفتیم تا قبول کردی چرا؟
محمدرضا امیری: شما که همیشه برای من عزیز هستید و بحث رفاقت سر جای خودشه اما خودم دو تا دلیل اصلی داره که این کار رو انجام نمیدم یکی اینکه به نظرم فضای مصاحبه امروز ما خیلی مسخره شده شما ببینید طرف میشینه با یه نفر مصاحبه میکنه میگه چه غذایی دوست داری؟ طرفدار چه تیمی هستی؟(با خنده) الان این حرف ها چه کمکی به مخاطب میکنه؟! به جز حاشیه چی نص

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها